
| Код запчасти | 1029.20 |
|---|---|
| Производитель | Roadhouse |
| Страна производитель | Испания |
| Высота | 138.5 мм |
| Наружный диаметр | 436 мм |
| Тип | Вентилируемые |
| Состояние | Новое |
| Вес | 38.3 кг |
|---|---|
| Диаметр | 436 мм |
| Діаметр центрування | 210 мм |
| Число отверстий | 12 |
| Мін. товщина | 37 мм |
| Сторона монтажу | Перед |
| Схема розточування / кількість отворів | 12 |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 45 мм |