



| Код запчасти | CT881K5 |
|---|---|
| Производитель | Continental |
| Страна производитель | Германия |
| Совместимость с маркой | Volvo , Mazda , Ford |
| Совместимость с моделью | S40 , V50 , Mondeo , Fusion , C-Max , Fiesta , C30 , Focus |
| Состояние | Новое |
| Вес | 0.98 кг |
|---|---|
| Висота паковання | 9.5 см |
| Довжина паковання | 26.5 см |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з гвинтами кулачкового вала |
| Загальна інформація | Дотримуйтесь інструкцій з встановлення (через кнопку PIC) |
| Количество зубцов | 117 |
| Ширина | 22 см |
| Ширина паковання | 16.5 см |