


| Код запчасти | 09.B548.10 |
|---|---|
| Производитель | BREMBO |
| Страна производитель | Италия |
| Высота | 54 мм |
| Наружный диаметр | 257 мм |
| Тип | Вентилируемые |
| Совместимость с маркой | Nissan |
| Состояние | Новое |
| Діаметр центрування | 68 мм |
|---|---|
| Число отверстий | 4 |
| Мін. товщина | 24 мм |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 26 мм |