
| Код запчасти | 0 986 479 R25 |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Германия |
| Высота | 67.5 мм |
| Наружный диаметр | 310 мм |
| Совместимость с маркой | Lexus |
| Совместимость с моделью | LS |
| Состояние | Новое |
| Тип | Вентилируемые |
| Ø окружності центрів отворів | 114 мм |
|---|---|
| Діаметр центрування | 62 мм |
| Діаметра отвору до | 14.5 мм |
| Мін. товщина | 14.5 мм |
| Покрытие | змащен. оливою |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 16 мм |
| Число отверстий | 5 |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | ECE-R90 |