
| Код запчасти | 61329.10 |
|---|---|
| Производитель | Roadhouse |
| Страна производитель | Испания |
| Высота | 49.3 мм |
| Наружный диаметр | 320 мм |
| Тип | Вентилируемые |
| Совместимость с маркой | Toyota |
| Состояние | Новое |
| Вес | 9.76 кг |
|---|---|
| Диаметр | 320 мм |
| Діаметр центрування | 62 мм |
| Число отверстий | 5 |
| Мін. товщина | 23 мм |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 26 мм |