


| Код запчасти | 08.5211.10 |
|---|---|
| Производитель | BREMBO |
| Страна производитель | Италия |
| Высота | 43 мм |
| Наружный диаметр | 239 мм |
| Совместимость с маркой | ЗАЗ |
| Совместимость с моделью | Tavria |
| Состояние | Новое |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
|---|---|
| Діаметр центрування | 59 мм |
| Число отверстий | 4 |
| Момент затягування | 75 Нм |
| Мін. товщина | 10.8 мм |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 12 мм |