



| Код запчасти | CT1134WP1 |
|---|---|
| Производитель | Continental |
| Страна производитель | Германия |
| Совместимость с маркой | Seat , Volkswagen , Audi , Skoda |
| Совместимость с моделью | Beetle , Jetta , Octavia , Yeti , Passat , Eos , Superb , Leon , Q5 , Tiguan , Toledo , A3 , A4 , A5 , A6 , TT , Golf , Altea , Scirocco |
| Вес | 2.519 кг |
|---|---|
| Висота паковання | 18.7 см |
| Довжина паковання | 19.5 см |
| Загальна інформація | Дотримуйтесь інструкцій з встановлення (через кнопку PIC) |
| Количество зубцов | 160 |
| Ширина | 30 см |
| Ширина паковання | 18.2 см |