
| Код запчасти | 93951610 |
|---|---|
| Производитель | Kolbenschmidt |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz |
| Длина болта | 82.5 мм |
| Виробничий номер | 097023 |
|---|---|
| Висота голівки поршня | 62.8 мм |
| Внутрішній діаметр циліндра | 98 мм |
| Глибина ковша 1 | 24.3 мм |
| Длина | 107.8 см |
| Діаметр болта | 36 мм |
| Діаметр ковша | 48 мм |
| Етап ремонту | 0,50 |
| Номер компонента | 25232, 32405, 84387 |
| Просвіт між поршнем та циліндром | 0.11 мм |
| Страна регистрации бренда | Германия |