


| Код запчасти | 09.D619.11 |
|---|---|
| Производитель | BREMBO |
| Страна производитель | Италия |
| Высота | 54 мм |
| Наружный диаметр | 296 мм |
| Совместимость с маркой | Nissan |
| Совместимость с моделью | Navara |
| Состояние | Новое |
| Тип | Вентилируемые |
| Діаметр центрування | 68 мм |
|---|---|
| Мін. товщина | 26 мм |
| Покрытие | з покриттям |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Тип гальмівного диска | зі внутрішньою вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 28 мм |
| Число отверстий | 6 |