




| Код запчасти | PB 21403 |
|---|---|
| Производитель | Starline |
| Страна производитель | Чехия |
| Высота | 44 мм |
| Диаметр ступицы | 61 мм |
| Наружный диаметр | 258 мм |
| Тип | Вентилируемые |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz , Dacia , Renault , Smart |
| Совместимость с моделью | Logan/Stepway , Forfour , Fortwo , Sandero , Kangoo , Dokker, Clio , Logan |
| Состояние | Новое |
| Ø окружності центрів отворів | 100 мм |
|---|---|
| Діаметр центрування | 61 мм |
| Діаметра отвору до | 13.3 мм |
| Число отверстий | 4 |
| Мін. товщина | 19.8 мм |
| Покрытие | змащен. оливою |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 22 мм |