





| Код запчасти | 0 986 479 D32 |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Германия |
| Высота | 56.4 мм |
| Наружный диаметр | 294 мм |
| Тип | Вентилируемые |
| Совместимость с маркой | Ssang Yong |
| Совместимость с моделью | Rexton , Actyon , Kyron |
| Состояние | Новое |
| Ø окружності центрів отворів | 130 мм |
|---|---|
| Діаметр центрування | 85 мм |
| Діаметра отвору до | 17.3 мм |
| Число отверстий | 5 |
| Мін. товщина | 26 мм |
| Покрытие | змащен. оливою |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 28 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | ECE-R90 |