





| Код запчасти | 0 986 479 D22 |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Германия |
| Высота | 68.6 мм |
| Наружный диаметр | 360 мм |
| Тип | Вентилируемые |
| Совместимость с маркой | Porsche |
| Совместимость с моделью | Panamera |
| Ø окружності центрів отворів | 130 мм |
|---|---|
| Діаметр центрування | 98 мм |
| Діаметра отвору до | 15.4 мм |
| Мін. товщина | 34 мм |
| Обработка | з високим вмістом вуглецю |
| Покрытие | з лакованим покриттям |
| Тип гальмівного диска | Зі шліцами, з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 36 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | ECE-R90 |
| парні номери артикулів | 0 986 479 D23 |