


| Код запчасти | 09.B039.1X |
|---|---|
| Производитель | BREMBO |
| Страна производитель | Италия |
| Высота | 52 мм |
| Наружный диаметр | 345 мм |
| Тип | Вентилируемые |
| Совместимость с маркой | Audi |
| Совместимость с моделью | Q5 , A4 , A5 |
| Состояние | Новое |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
|---|---|
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Число отверстий | 5 |
| Момент затягування | 120 Нм |
| Мін. товщина | 28.2 мм |
| Обработка | з високим вмістом вуглецю |
| Покрытие | з лакованим покриттям |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | з отворами/зі внутр. вент. |
| Товщина гальмівного диска | 29.5 мм |