


| Код запчасти | 09.8655.75 |
|---|---|
| Производитель | BREMBO |
| Высота | 44 мм |
| Наружный диаметр | 276 мм |
| Покрытие дисков | С покрытием |
| Состояние | Новое |
| Тип | Высокоуглеродистый |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Толщина | 22 мм |
| Число отверстий | 4 шт |
| Совместимость с маркой | Mini |
| Діаметр центрування | 64 мм |
|---|---|
| Момент затягування | 120 Нм |
| Мін. товщина | 20.4 мм |
| Обработка | з високим вмістом вуглецю |
| Покрытие | з лакованим покриттям |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією, Зі шліцами |
| Товщина гальмівного диска | 22 мм |
| Це відповідає | 09.8655.11 |