


| Код запчасти | DF6136 |
|---|---|
| Производитель | TRW |
| Страна производитель | Германия |
| Высота | 45.2 мм |
| Наружный диаметр | 294 мм |
| Цвет | Черный |
| Тип | Вентилируемые |
| Совместимость с маркой | Mini |
| Состояние | Новое |
| Ø окружності центрів отворів | 120 мм |
|---|---|
| Діаметр отвору 1 | 16.7 мм |
| Діаметр отвору 2 | 12.7 мм |
| Діаметр центрування | 79 мм |
| Знак відповідності нормам | E190R-02C0176/0490 |
| Число отверстий | 5 |
| Мін. товщина | 20.4 мм |
| Покрытие | з лакованим покриттям |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 22 мм |