






| Код запчасти | PB 21082 |
|---|---|
| Производитель | Starline |
| Страна производитель | Чехия |
| Наружный диаметр | 296 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Вентилируемые |
| Діаметр центрування | 68 мм |
|---|---|
| Мін. товщина | 23.4 мм |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Число отверстий | 5 |