


| Код запчасти | 09.3148.14 |
|---|---|
| Производитель | BREMBO |
| Страна производитель | Италия |
| Высота | 41 мм |
| Наружный диаметр | 238 мм |
| Тип | Вентилируемые |
| Совместимость с маркой | Nissan , Renault |
| Совместимость с моделью | 19 , 11 , 21 , Kangoo , Clio , Megane , Kubistar , Super 5 |
| Состояние | Новое |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
|---|---|
| Діаметр центрування | 61 мм |
| Число отверстий | 4 |
| Момент затягування | 85 Нм |
| Мін. товщина | 17.7 мм |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 20 мм |