


| Код запчасти | PB 2024 |
|---|---|
| Производитель | Starline |
| Страна производитель | Чехия |
| Высота | 34.2 мм |
| Наружный диаметр | 247 мм |
| Тип | Вентилируемые |
| Совместимость с маркой | Citroen , Peugeot |
| Совместимость с моделью | ZX , 306 , 106 , 206 , Xsara |
| Состояние | Новое |
| Ø окружності центрів отворів | 108 мм |
|---|---|
| Діаметр центрування | 66 мм |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0115/2532 |
| Число отверстий | 4 |
| Мін. товщина | 18.5 мм |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 20 мм |