


| Код запчасти | 09.9750.11 |
|---|---|
| Производитель | BREMBO |
| Страна производитель | Италия |
| Высота | 73 мм |
| Наружный диаметр | 284 мм |
| Тип | Вентилируемые |
| Совместимость с маркой | BMW |
| Состояние | Новое |
| Діаметр центрування | 79 мм |
|---|---|
| Число отверстий | 5 |
| Момент затягування | 120 Нм |
| Мін. товщина | 20.4 мм |
| Обработка | з високим вмістом вуглецю |
| Покрытие | з лакованим покриттям |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 22 мм |