
| Код запчасти | 6644.10 |
|---|---|
| Производитель | Roadhouse |
| Страна производитель | Испания |
| Высота | 52 мм |
| Наружный диаметр | 344 мм |
| Тип | Вентилируемые |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz |
| Состояние | Новое |
| Вес | 12.1 кг |
|---|---|
| Диаметр | 344 мм |
| Діаметр центрування | 67 мм |
| Число отверстий | 5 |
| Мін. товщина | 30 мм |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 32 мм |