


| Код запчасти | 09.5017.10 |
|---|---|
| Производитель | BREMBO |
| Страна производитель | Италия |
| Высота | 47 мм |
| Наружный диаметр | 257 мм |
| Совместимость с маркой | Volkswagen , Toyota |
| Совместимость с моделью | Hilux , HiAce , Dyna , Land Cruiser |
| Состояние | Новое |
| Діаметр центрування | 84 мм |
|---|---|
| Число отверстий | 5 |
| Мін. товщина | 24 мм |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 25 мм |