
| Код запчасти | LAK878/S |
|---|---|
| Производитель | Knecht |
| Страна производитель | Германия |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz |
| Состояние | Новое |
| Вага нетто | 303, 318 |
|---|---|
| Виконання фільтра | Вугільний фільтр |
| Високоефективна версія з активованим вугіллям (№ за кат.) | LAO 878/S |
| Высота | 41 см |
| Длина | 254 см |
| Ширина | 133 см |
| потрібна кількість | 2 |