





| Код запчасти | 1 987 435 003 |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Германия |
| Совместимость с маркой | BMW |
| Совместимость с моделью | B3 , #3, 3 |
| Состояние | Новое |
| Версія з активованим вугіллям (№ за кат.) | 1987435503 |
|---|---|
| Виконання фільтра | Пиловий фільтр |
| Високоефективна версія з активованим вугіллям (№ за кат.) | 0986628643 |
| Высота | 40 см |
| Длина | 198 см |
| Количество | 1 |
| Одиниця вимірювання | Штука |
| Ширина | 247 см |