






| Код запчасти | LA387 |
|---|---|
| Производитель | Knecht |
| Страна производитель | Германия |
| Совместимость с маркой | Volvo , Land Rover , Jaguar |
| Совместимость с моделью | E-Pace , S60 , V70 , Freelander , XC70 , XC60 , S80 , Discovery Sport , Range Rover Evoque |
| Состояние | Новое |
| Базова версія з активованим вугіллям (№ за кат.) | LAK 387 |
|---|---|
| Вага нетто | 87, 91 |
| Виконання фільтра | Пиловий фільтр |
| Високоефективна версія з активованим вугіллям (№ за кат.) | LAO 387 |
| Высота | 30 см |
| Длина | 270 см |
| Довжина паковання | 20.5 см |
| Ширина | 193 см |