
| Код запчасти | LA296/S |
|---|---|
| Производитель | Knecht |
| Страна производитель | Германия |
| Совместимость с моделью | L200, Lancer, Carisma, Space Star, Pajero Sport, Colt |
| Состояние | Новое |
| Базова версія з активованим вугіллям (№ за кат.) | LAK 296/S |
|---|---|
| Вага нетто | 45 |
| Виконання фільтра | Пиловий фільтр |
| Высота | 37 см |
| Висота паковання | 24.50 см |
| Длина | 227 см |
| Довжина паковання | 21.5 см |
| Обладнання ТЗ | для ТЗ з системою кондиціонування повітря |
| Ширина | 105 см |
| Ширина паковання | 4 см |