







| Код запчасти | LAK387 |
|---|---|
| Производитель | Knecht |
| Страна производитель | Германия |
| Совместимость с маркой | Volvo , Land Rover , Jaguar |
| Совместимость с моделью | E-Pace , S60 , V70 , Freelander , XC70 , XC60 , S80 , Discovery Sport , Range Rover Evoque |
| Состояние | Новое |
| Базова версія (№ за каталогом) | LA 387 |
|---|---|
| Вага нетто | 235, 240 |
| Виконання фільтра | Вугільний фільтр |
| Високоефективна версія з активованим вугіллям (№ за кат.) | LAO 387 |
| Высота | 30 см |
| Длина | 282 см |
| Ширина | 193 см |