





| Код запчасти | 1 987 432 234 |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Германия |
| Совместимость с маркой | Honda |
| Совместимость с моделью | City , Jazz , CR-V , Civic , CR-Z , HR-V |
| Состояние | Новое |
| Виконання фільтра | Пиловий фільтр |
|---|---|
| Високоефективна версія з активованим вугіллям (№ за кат.) | 0986628584 |
| Высота | 30 см |
| Длина | 205 см |
| Количество | 1 |
| Ширина | 211 см |