


| Код запчасти | LA195/S |
|---|---|
| Производитель | Knecht |
| Страна производитель | Германия |
| Совместимость с маркой | Hyundai |
| Совместимость с моделью | Accent , Getz |
| Состояние | Новое |
| Вага нетто | 38 |
|---|---|
| Виконання фільтра | Пиловий фільтр |
| Высота | 11 см |
| Висота паковання | 27.50 см |
| Длина | 267 см |
| Довжина паковання | 20 см |
| Обладнання ТЗ | для ТЗ з системою кондиціонування повітря |
| Ширина | 95 см |
| Ширина паковання | 2.20 см |
| потрібна кількість | 2 |