
| Код запчасти | CU21000-2 |
|---|---|
| Производитель | Mann Filter |
| Страна производитель | Германия |
| Совместимость с маркой | Citroen , Peugeot |
| Совместимость с моделью | C4 Cactus , DS3 , DS5 , 207 , 208 , C3 |
| Состояние | Новое |
| Версія з активованим вугіллям (№ за кат.) | CUK 21 000-2 |
|---|---|
| Виконання фільтра | Пиловий фільтр |
| Високоефективна версія з активованим вугіллям (№ за кат.) | FP 21 000-2 |
| Высота | 32 см |
| Длина | 159 см |
| Довжина 1 | 204 мм |
| Одиниця вимірювання | Комплект |
| Регламент ЄС щодо безпеки продукції (GPSR) | Потрібні знання механіки згідно з IEC 60417-6183 |
| Сторона монтажу | Моторн.відс. з боку передн.пасаж., під кожух.водовідв.короба |
| Час монтажу | 10 хв |
| Ширина | 153 см |
| Ширина 1 | 159 мм |