
| Код запчасти | CUK23024 |
|---|---|
| Производитель | Mann Filter |
| Страна производитель | Германия |
| Совместимость с маркой | Hyundai |
| Совместимость с моделью | Santa Fe , Sonata |
| Состояние | Новое |
| Базова версія (№ за каталогом) | CU 23 024 |
|---|---|
| Виконання фільтра | Вугільний фільтр |
| Високоефективна версія з активованим вугіллям (№ за кат.) | FP 23 024 |
| Высота | 30 см |
| Длина | 210 см |
| Регламент ЄС щодо безпеки продукції (GPSR) | Потрібні знання механіки згідно з IEC 60417-6183 |
| Ширина | 227 см |