
| Код запчасти | FP22032 |
|---|---|
| Производитель | Mann Filter |
| Страна производитель | Германия |
| Совместимость с маркой | Lexus , Toyota , Mazda , Subaru |
| Совместимость с моделью | Impreza , Alphard / Vellfire , Corolla , Camry , RAV4 , Highlander , Prius , CX-9 , Yaris , Hilux , RX , UX , ES |
| Состояние | Новое |
| Базова версія (№ за каталогом) | CU 22 032 |
|---|---|
| Базова версія з активованим вугіллям (№ за кат.) | CUK 22 032 |
| Виконання фільтра | Вугільний фільтр з поліфенолом, з антибактеріальною дією, Фільтр тонкого очищення (PM 2.5), з фунгіцидною дією, Вугільний фільтр |
| Высота | 30 см |
| Длина | 216 см |
| Регламент ЄС щодо безпеки продукції (GPSR) | Потрібні знання механіки згідно з IEC 60417-6183 |
| Сторона монтажу | за відділенням для речей з боку переднього пасажира |
| Час монтажу | 5 хв |
| Ширина | 186 см |