






| Код запчасти | LAK156 |
|---|---|
| Производитель | Knecht |
| Страна производитель | Германия |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz |
| Совместимость с моделью | CLS |
| Состояние | Новое |
| Базова версія (№ за каталогом) | LA 156 |
|---|---|
| Вага нетто | 430, 507 |
| Виконання фільтра | Вугільний фільтр |
| Високоефективна версія з активованим вугіллям (№ за кат.) | LAO 156 |
| Высота | 34 см |
| Длина | 308 см |
| Ліво-/правостороннє рульове керування | для лівостороннього рульового керування |
| Ширина | 254 см |