






| Код запчасти | 1 987 432 382 |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Германия |
| Совместимость с маркой | Mini |
| Состояние | Новое |
| Базова версія (№ за каталогом) | 1987432082 |
|---|---|
| Виконання фільтра | Вугільний фільтр |
| Высота | 32 см |
| Длина | 460 см |
| Количество | 1 |
| Ширина | 118 см |