
| Код запчасти | CUK24017 |
|---|---|
| Производитель | Mann Filter |
| Страна производитель | Германия |
| Совместимость с маркой | Toyota , Kia |
| Совместимость с моделью | Sorento |
| Состояние | Новое |
| Базова версія (№ за каталогом) | CU 24 017 |
|---|---|
| Виконання фільтра | Вугільний фільтр |
| Высота | 28 см |
| Длина | 210 см |
| Регламент ЄС щодо безпеки продукції (GPSR) | Потрібні знання механіки згідно з IEC 60417-6183 |
| Ширина | 240 см |