





| Код запчасти | 1 987 435 135 |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Германия |
| Совместимость с маркой | Volkswagen , Skoda , Seat |
| Совместимость с моделью | Ibiza , Polo , Fabia |
| Состояние | Новое |
| Версія з активованим вугіллям (№ за кат.) | 1987435596 |
|---|---|
| Виконання фільтра | Пиловий фільтр |
| Високоефективна версія з активованим вугіллям (№ за кат.) | 0986628566 |
| Высота | 32 см |
| Длина | 252 см |
| Количество | 1 |
| Ширина | 222 см |