
| Код запчасти | CUK3567 |
|---|---|
| Производитель | Mann Filter |
| Страна производитель | Германия |
| Совместимость с маркой | Ford |
| Совместимость с моделью | Transit Connect , Tourneo Connect , Focus |
| Состояние | Новое |
| Базова версія (№ за каталогом) | CU 3567 |
|---|---|
| Виконання фільтра | Вугільний фільтр |
| Високоефективна версія з активованим вугіллям (№ за кат.) | FP 3567 |
| Высота | 30 см |
| Длина | 348 см |
| Регламент ЄС щодо безпеки продукції (GPSR) | Потрібні знання механіки згідно з IEC 60417-6183 |
| Сторона монтажу | Моторн.відс. з боку передн.пасаж., під кожух.водовідв.короба |
| Час монтажу | 24 хв |
| Ширина | 162 см |