


| Код запчасти | CU1828 |
|---|---|
| Производитель | Mann Filter |
| Страна производитель | Германия |
| Совместимость с маркой | Toyota , Geely , Chery , Subaru |
| Совместимость с моделью | Tiggo , RAV4 , Legacy , Outback , Yaris , Yaris Verso , Vision |
| Состояние | Новое |
| Версія з активованим вугіллям (№ за кат.) | CUK 1828 |
|---|---|
| Виконання фільтра | Пиловий фільтр |
| Високоефективна версія з активованим вугіллям (№ за кат.) | FP 1828 |
| Высота | 18 см |
| Длина | 219 см |
| Регламент ЄС щодо безпеки продукції (GPSR) | Потрібні знання механіки згідно з IEC 60417-6183 |
| Сторона монтажу | за відділенням для речей з боку переднього пасажира |
| Час монтажу | 12 хв |
| Ширина | 200 см |