
| Код запчасти | FP26009 |
|---|---|
| Производитель | Mann Filter |
| Страна производитель | Германия |
| Совместимость с маркой | Seat , Volkswagen , Audi , Skoda |
| Совместимость с моделью | Jetta , Octavia , Passat , Superb , Caddy , Leon , Tiguan , Touran , A3 , TT , Golf , Q3 , Formentor, Crafter |
| Состояние | Новое |
| Базова версія (№ за каталогом) | CU 26 009 |
|---|---|
| Базова версія з активованим вугіллям (№ за кат.) | CUK 26 009 |
| Виконання фільтра | Вугільний фільтр з поліфенолом, з антибактеріальною дією, з фунгіцидною дією, Фільтр тонкого очищення (PM 2.5), Вугільний фільтр |
| Высота | 32 см |
| Длина | 254 см |
| Регламент ЄС щодо безпеки продукції (GPSR) | Потрібні знання механіки згідно з IEC 60417-6183 |
| Сторона монтажу | за відділенням для речей з боку переднього пасажира |
| Час монтажу | 15 хв |
| Ширина | 235 см |