
| Код запчасти | CUK26019 |
|---|---|
| Производитель | Mann Filter |
| Страна производитель | Германия |
| Совместимость с маркой | Hyundai |
| Совместимость с моделью | Sonata |
| Состояние | Новое |
| Виконання фільтра | Вугільний фільтр, Карбон - підвищений захист |
|---|---|
| Високоефективна версія з активованим вугіллям (№ за кат.) | FP 26 019 |
| Высота | 28 см |
| Длина | 225 см |
| Регламент ЄС щодо безпеки продукції (GPSR) | Потрібні знання механіки згідно з IEC 60417-6183 |
| Сторона монтажу | за відділенням для речей з боку переднього пасажира |
| Час монтажу | 10 хв |
| Ширина | 254 см |