
| Код запчасти | CU2433 |
|---|---|
| Производитель | Mann Filter |
| Страна производитель | Германия |
| Совместимость с маркой | Ford |
| Совместимость с моделью | Fusion , Fiesta |
| Состояние | Новое |
| Версія з активованим вугіллям (№ за кат.) | CUK 2433 |
|---|---|
| Виконання фільтра | Пиловий фільтр |
| Високоефективна версія з активованим вугіллям (№ за кат.) | FP 2433 |
| Высота | 35 см |
| Длина | 240 см |
| Регламент ЄС щодо безпеки продукції (GPSR) | Потрібні знання механіки згідно з IEC 60417-6183 |
| Сторона монтажу | Салон з боку водія |
| Час монтажу | 24 хв |
| Ширина | 190 см |