


| Код запчасти | LAK1173 |
|---|---|
| Производитель | Knecht |
| Страна производитель | Германия |
| Совместимость с маркой | Nissan , Renault |
| Совместимость с моделью | Espace , Scenic , Qashqai , Megane , X-Trail |
| Базова версія (№ за каталогом) | LA 1173 |
|---|---|
| Вага нетто | 208 |
| Виконання фільтра | Вугільний фільтр |
| Высота | 35 см |
| Висота паковання | 25.50 см |
| Длина | 250 см |
| Довжина паковання | 19 см |
| Рекомендований інтервал технічного обслуговування | 20000 км |
| Ширина | 180 см |
| Ширина паковання | 4 см |