
| Код запчасти | CUK31003 |
|---|---|
| Производитель | Mann Filter |
| Страна производитель | Германия |
| Совместимость с маркой | Lamborghini , Porsche , Volkswagen , Audi , Bentley |
| Совместимость с моделью | Touareg , A4 , A6 , A8 , A5 , Urus , Cayenne , Bentayga , Q7 , Q5 |
| Состояние | Новое |
| Базова версія (№ за каталогом) | CU 31 003 |
|---|---|
| Виконання фільтра | Вугільний фільтр |
| Високоефективна версія з активованим вугіллям (№ за кат.) | FP 31 003 |
| Высота | 31 см |
| Длина | 311 см |
| Регламент ЄС щодо безпеки продукції (GPSR) | Потрібні знання механіки згідно з IEC 60417-6183 |
| Сторона монтажу | під відділенням для речей з боку переднього пасажира |
| Час монтажу | 18 хв |
| Ширина | 220 см |