


| Код запчасти | C33102 |
|---|---|
| Производитель | Mann Filter |
| Страна производитель | Германия |
| Высота | 42 мм |
| Длина | 333 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Ширина | 157 мм |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz |
| Совместимость с моделью | S-Class , 124 , SL |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
|---|---|
| Висота 1 | 44 мм |
| Регламент ЄС щодо безпеки продукції (GPSR) | Потрібні знання механіки згідно з IEC 60417-6183 |
| потрібна кількість | 2 |