
| Код запчасти | C36007KIT |
|---|---|
| Производитель | Mann Filter |
| Страна производитель | Германия |
| Высота | 44 мм |
| Длина | 351 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Ширина | 136 мм |
| Совместимость с маркой | Citroen , Peugeot , Opel |
| Совместимость с моделью | C4 Cactus , DS3 , 5008 , 3008 , Corsa , Grandland X , 308 , Crossland X / Crossland , 208 , Grandland / Grandland X , DS4 , Berlingo , C3 , 2008 , C4 , Partner |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
|---|---|
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з додатковим фільтром для продування картера |
| Регламент ЄС щодо безпеки продукції (GPSR) | Потрібні знання механіки згідно з IEC 60417-6183 |