
| Код запчасти | LC5006 |
|---|---|
| Производитель | Mann Filter |
| Страна производитель | Германия |
| Высота | 25 мм |
| Длина | 50 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Ширина | 50 мм |
| Совместимость с маркой | Volvo , Ford |
| Совместимость с моделью | S40 , V50 , C-Max , C30 , Focus |
| Регламент ЄС щодо безпеки продукції (GPSR) | Потрібні знання механіки згідно з IEC 60417-6183 |
|---|