
| Код запчасти | C16118 |
|---|---|
| Производитель | Mann Filter |
| Страна производитель | Германия |
| Высота | 169 мм |
| Внутренний диаметр | 78 мм |
| Внешний диаметр | 150 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Совместимость с маркой | Audi |
| Совместимость с моделью | A6 |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
|---|---|
| Регламент ЄС щодо безпеки продукції (GPSR) | Потрібні знання механіки згідно з IEC 60417-6183 |