
| Код запчасти | C26042 |
|---|---|
| Производитель | Mann Filter |
| Страна производитель | Германия |
| Высота | 50 мм |
| Длина | 192 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Ширина | 256 мм |
| Совместимость с маркой | Land Rover , Jaguar |
| Совместимость с моделью | Range Rover Sport , XF , f-pace , xf sportbrake , XE , Range Rover Velar |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
|---|---|
| Регламент ЄС щодо безпеки продукції (GPSR) | Потрібні знання механіки згідно з IEC 60417-6183 |