
| Код запчасти | C25114 |
|---|---|
| Производитель | Mann Filter |
| Страна производитель | Германия |
| Высота | 58 мм |
| Длина | 243 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Ширина | 178 мм |
| Совместимость с маркой | BMW |
| Совместимость с моделью | B3 , Z3 , Z4 , 3 , 7-Series , Roadster S |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
|---|---|
| Регламент ЄС щодо безпеки продукції (GPSR) | Потрібні знання механіки згідно з IEC 60417-6183 |