
| Код запчасти | WK829/6 |
|---|---|
| Производитель | Mann Filter |
| Страна производитель | Германия |
| Виды топлива | Бензин, Дизель |
| Высота | 144 мм |
| Внешний диаметр | 80 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Совместимость с маркой | Ssang Yong |
| Совместимость с моделью | Rexton , Actyon , Kyron |
| Ø випускного отвору | 10 мм |
|---|---|
| Ø впускного отвору | 10 мм |
| Виконання фільтра | Магістральний фільтр |
| Регламент ЄС щодо безпеки продукції (GPSR) | Потрібні знання механіки згідно з IEC 60417-6183 |