
| Код запчасти | WK720/4 |
|---|---|
| Производитель | Mann Filter |
| Страна производитель | Германия |
| Виды топлива | Бензин, Дизель |
| Высота | 176 мм |
| Внешний диаметр | 74 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Совместимость с маркой | Seat , Audi , Lamborghini |
| Совместимость с моделью | R8 , Gallardo Spyder , A4 , A6 , A8 , Gallardo |
| Ø випускного отвору | 8 мм |
|---|---|
| Ø впускного отвору | 8 мм |
| Виконання фільтра | Магістральний фільтр |
| Діаметр з’єднання відвідного трубопроводу | 10 мм |
| Регламент ЄС щодо безпеки продукції (GPSR) | Потрібні знання механіки згідно з IEC 60417-6183 |